Zdrowe życie

Pełna wersja: Jaka firma zajmuje się profesjonalnie pozycjonowaniem stron?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema! Jestem coachem, który jeździ na różne seminaria po całej Polsce. Problem jednak w tym, że moja strona widzę traci na popularności, a sam już nie mam więcej pomysłów, jak mógłbym ją wypromować. Wiadomo, chodzi o sprawne pozycjonowanie. Dlatego też mam nadzieję, że polecicie jakąś dobrą firmę?
Zdecydowanie mogę polecić Grupę Tense. Jak dla mnie nie znajdziesz ani w Poznaniu, ani w żadnym innym mieście w Polsce (poza Bydgoszczą, ale tam jest ich oddział po prostu :P) lepszej firmy, która się tym zajmuje.
Serio? Skąd ta pewność?
Chociażby dlatego, że firma jest laureatem kilku prestiżowych nagród. Współpracują także z googlem, dzięki czemu mają odpowiednie certyfikaty.
Piszesz, że oni są z Poznania? A masz do nich jakiś adres, albo co?
Ja ich wyśledziłam tutaj: https://www.google.pl/maps/place/Grupa+T...16.8841137 - na mapce masz wszelkie potrzebne dane kontaktowe i wskazówki dojazdu. Sama jestem ich klientką, prowadzę bloga modowego i pomagają mi w promocji moich filmików na YT :)
Hm… w sumie nie brałem pod uwagę korzystania z Social Mediów do swoich celów, ale chyba trzeba w końcu i z nich skorzystać. Rozumiem, że Facebooka i całą resztą też zarządzają, tak?
Owszem, to wszystko będziesz miał na ich stronie, jak wejdziesz w zakładkę oferty.
Rewelacyjnie, dzięki!
na zdrowie, daj znać jakie efekty gdy już skorzystasz z ich usług
Stron: 1 2
Przekierowanie