Zdrowe życie

Pełna wersja: Aso Toyota - w jaki sposób można się umówić na wizytę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie i panie, chciałam się zapytać, czy na wizytę w serwisie samochodowym to trzeba się umawiać osobiście, czy sa jakieś systemy rezerwacji wizyty, które można na przykład wysłać mailem czy coś podobnego. Szczerze mówiąc to nie mam zbyt dużo czasu na to, żeby jeździć i szukać serwisu, a do tego, zeby jeszcze czekać na wizytę poźniej.
Kiedyś to może tak wyglądało :))) Dzisiaj jest już zupełnie inaczej i bez problemu może sobie taką wizytę umówić. Ja na przykład skorzystałam za namową koleżanki z Serwisyaso.pl i sprawę szybko załatwiłam.
A co to za strona, bo jeszcze się z nią nie spotkałam...
Ja szukałam dobrego aso Toyota, który będzie w stanie ogarnąć naprawę mojej Yariski. Okazało się, że jedyny serwis jaki znam, ma ograniczone możliwości przyjęć, więc przez stronę znalazłam aso Toyota w całym regionie i umówiłam się online. Na podanej stronce znajdzuiesz wszystkie namiary na interesujący cię serwis, nawet dane kontaktowe są.
Ja też nie znałem tej strony i dzięki, że ją podałaś, teraz wszyscy mechanicy podwórkowi będą pisali, że nie idzie się dodzwonić i tak dalej. A tak naprawdę to na wizytę idzie się umówić od ręki. Jedynym okresem gdzie zawsze jest większy ruch jest czas, kiedy kierowcy zmieniają opony na sezon zimowy. Po kolejkach w serwisach można łatwo stwierdzić, że przyszedł już pierwszy mróz :)))
Hehe, no coś w tym jest.Serwis Renault w Poznaniu obsługuje klientów też praktycznie od ręki. Warto to umawianie trochę wyprzedzić, bo czasami na ostatnią chwilę faktycznie może nie być miejsca. Jeśli masz Renault tak jak ja, to bez problemu możesz zajrzeć na https://serwisyaso.pl/serwis-renault/poznan i umówić wizytę.
Teraz to już reguła, że serwis umawia się zdalnie, zwykle przez telefon.
A ja akurat skorzystałam z możliwości internetowej. Wystarczyło znaleźć serwis w stolicy wielkopolski i dalej wpisać oczekiwania względem serwisu. Serwis Mercedesa Wielkopolska sam odesłał mi proponowany termin wizyty i zaproponował korzystną formę rozliczenia. Tak to ja mogę serwisować auta nawet codziennie.
Przekierowanie