Zdrowe życie
Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz (/w-hurtownia-z-produktami-do-wykanczania-wnetrz)



Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz - SuperKojot - 11-29-2016 05:41 AM

Cześć! Poszukuję jakiegoś dobrego sklepu, czy hurtowni, w której można kupić różne części konstrukcyjne i dekoracyjne do wnętrz. Przy czym nie chodzi mi o farby, czy panele, tylko raczej o takie już produkty do „doszlifowywania” całego charakteru wnętrza, czyli jakichś płyt wiórowych, blatów itp.


Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz - SunnySunshine - 11-29-2016 06:40 AM

Siema! Ja ostatnio znalazłem eleganckie obrzeża do mebli w Korner24.pl i powiem Ci, że w ogóle ta hurtownia ma ciekawy asortyment. Ale to musiałbyś samemu sprawdzić, czy to są produkty, o jakie Ci chodzi. Jeśli chodzi o jakość, to same obrzeża na przykład są wykonane bardzo solidnie.


Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz - SuperKojot - 11-29-2016 08:48 AM

Rzeczywiście oferta wygląda nieźle, wrodzona ostrożność mi mówi jednak, żeby się jeszcze wstrzymać… jeśli coś wygląda za dobrze, to zazwyczaj jest to podpucha.


Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz - nalesnik - 11-29-2016 11:35 AM

O stary, to nie w tym przypadku :) Oni naprawdę mają dobre produkty i dobre ceny tych produktów. Na przykład taka sklejka, którą można u nich kupić. Możesz u nich znaleźć zarówno sklejki elastyczne, jak i antypoślizgowe, chyba każdego rodzaju. Mają też szeroką ofertę różnej maści płyt.


Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz - SuperKojot - 11-29-2016 12:55 PM

O widzisz, a skoro jużo płytach mowa, to jakie mają np.? I może mają też jakieś dobre akcesoria do mebli?


Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz - nalesnik - 11-29-2016 01:53 PM

Wiem, że mają dobre płyty laminowane. Co do samych akcesoriów, to mają produkty wielu dobrych producentów, raczej żaden z nich nie odstaje jakością od drugiego. Więc to już pozostaje kwestia wybrania stylu, w jakim chce się mieć meble i całe wnętrze i wówczas można dobierać jakieś nóżki, gałki, czy cokolwiek.


Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz - Annie - 11-29-2016 03:45 PM

To prawda! Mój mąż robił dla nas nowoczesne meble i tam zamówił zestaw metalowych nóżek meblowych, które, choć nie są tak bardzo na widoku, to podkreśliły ten nowoczesny styl całego mebla :) Nie wspomne o tym, że bardzo profesjonalne podejście do klienta ze strony pracowników tej hurtowni ;)


Hurtownia z produktami do wykańczania wnętrz - SuperKojot - 11-29-2016 06:02 PM

Cóz, chyba pozostaje mi się przekonać samemu, jak to jest z ich profesjonalizmem i produktami, prawda? W każdym razie na pewno teraz będę spokojniejszy, po Waszych wypowiedzich. Dzięki i pozdrawiam!