Zdrowe życie
Czy mogę jakoś odzyskać samochód kupiony na pół z dziewczyną? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Związki (/dzial-zwiazki)
+--- Wątek: Czy mogę jakoś odzyskać samochód kupiony na pół z dziewczyną? (/w-czy-moge-jakos-odzyskac-samochod-kupiony-na-pol-z-dziewczyna)



Czy mogę jakoś odzyskać samochód kupiony na pół z dziewczyną? - FranekSas - 12-15-2016 04:23 PM

hej czy mogę w jakiś sposób odzyskać samochód kupiony na pół z byłą dziewczyną? Mogę ją spłacić albo chcę odzyskac połowę kasy byle juz mieć to za sobą.


Czy mogę jakoś odzyskać samochód kupiony na pół z dziewczyną? - HelenaK - 12-15-2016 05:36 PM

Jeśli nie możecie sie dogadac to tylko sądownie. Na tej stronie znajdziesz informacje jak się za to zabrać - kancelaria-szymczykiewicz.pl/. Ogólnie to sprawa nie jest skomplikowana i szybko powinna znaleźć finał ale nie ma nic za darmo, trzeba sie troche postarać.


Czy mogę jakoś odzyskać samochód kupiony na pół z dziewczyną? - FranekSas - 12-15-2016 08:13 PM

Okej, dzieki, a czy mógłbym pójść do prokuratora że ogranicza mi do niego dostęp? Ma to jakieś szanse powodzenia?


Czy mogę jakoś odzyskać samochód kupiony na pół z dziewczyną? - HelenaK - 12-15-2016 09:08 PM

Szczerze to raczej nikłe, chociazby dlatego że prokurator się tym nie zajmie, w jego kompetencjach leżą takie zagadnienia - kancelaria-szymczykiewicz.pl/sprawy-karne/. Mógłbyś się przejść na policje ale to jest ślepy zaułek bo trudno bedzie cokolwiek udowodnić.