Zdrowe życie
Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Forum (/dzial-forum)
+--- Dział: Sprawy techniczne (/dzial-sprawy-techniczne)
+--- Wątek: Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? (/w-lekki-i-zgrabny-laptop-do-pracy-%E2%80%93-jaki-model-polecacie)



Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - kowalska - 01-31-2017 12:22 PM

Cześć, w związku z częstą pracą poza biurem szukam dobrego laptopa biznesowego, który będzie lekki i wygodny do noszenia. Jaki model polecacie?


Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - mandarynka4 - 01-31-2017 12:32 PM

Witaj, jeżeli chodzi o cienki i lekki laptop to zdecydowanie polecam Ci Ultrabook Toshiba, które cieszą się dużą popularnością. Ja swojego kupiłem w tym sklepie: mct-sklep.pl/toshiba-c4516, ponieważ mają bardzo duży wybór i dobre ceny. Co do samego laptopa moim zdaniem są idealne do pracy, ponieważ posiada wiele innowacyjnych rozwiązań.


Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - JKL - 01-31-2017 01:13 PM

Hej, również polecam Ci laptopy marki Toshiba. Są solidnie wykonane i mają wiele możliwości, co przydaje się w pracy.


Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - LuizaZkanady - 01-31-2017 03:01 PM

Cześć, ja z kolei polecam Ci Apple MacBook Pro, który jest niezwykle funkcjonalny a do tego bardzo elegancki. Stworzone zostały specjalnie dla biznesu – mają podzespoły najwyższej jakości, dzięki czemu są bardzo wydajne.


Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - HelenaK - 01-31-2017 03:39 PM

Hej! Zgadzam się z moją poprzedniczką. Apple MacBook Pro to idealny laptop do pracy. Posiada procesor Intel Core i5 lub i7 i do 16 GB pamięci RAM. Swój model kupiłam w tym sklepie: mct-sklep.pl/macbook-pro-c4636, który oferuje bardzo atrakcyjne ceny a także pakiet personalizacji.


Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - samcos - 01-31-2017 04:19 PM

Również polecam Ci sklep MCT, w ramach zakupu oferuje wiele dodatkowych usług m.in. darmowy transport czy pakiet personalizacji. Co do laptopa to kupowałem u nich Acer Travel Mate B, który jest bardzo lekki i idealnie nadaje się do pracy poza biurem. Odsyłam Cię pod ten link: mct-sklep.pl/travel-mate-b-c4735, gdzie szczegółowo opisali ten model.


Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - Ogorek - 01-31-2017 04:46 PM

Ze swojej strony także polecam Ci notebook Acer, który jest bardzo wydajny, waży zaledwie 1,4 kg a do tego ma znakomite parametry.


Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - niewdzieczna_panna - 01-31-2017 06:05 PM

Cześć, moim faworytem jeżeli chodzi o laptopy do pracy jest Apple Macbook Pro na którym szybko i bez problemu możesz zainstalować Windows. Co więcej masz do wyboru dwie serie tych laptopów: ekran o przekątnej 13,3 cala lub 15,4 cala.


Lekki i zgrabny laptop do pracy – jaki model polecacie? - Vitek - 01-31-2017 07:25 PM

także polecam Apple Macbook Pro, mają znakomitą jakość obrazu – ekran w rozdzielczości do 2880 x 1800 px.