Zdrowe życie
Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Offtop (/dzial-offtop)
+--- Dział: Hyde Park (/dzial-hyde-park)
+--- Wątek: Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie (/w-mieszkania-z-rynku-pierwotnego-w-szczecinie)

Strony: 1 2


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - nalesnik - 03-02-2017 06:31 AM

Witajcie, czy ktoś z was może orientuje się czy i gdzie w Szczecinie znajdują się mieszkania z rynku pierwotnego?


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - SunnySunshine - 03-02-2017 06:41 AM

to sa nowe tak?


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - nalesnik - 03-02-2017 08:19 AM

Tak, takie nowo wybudowane, w których nikt jeszcze nie mieszkał.


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - SunnySunshine - 03-02-2017 11:01 AM

Okej, już kumam czacze:) Chyba jakies nowe są w centrum jeśli się nie myle.


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - Nadawca - 03-02-2017 12:12 PM

No dokładnie, jak tez tam takie widziałem. Może gdzies w necie jest ogłoszenie?


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - SmakTruskawki - 03-02-2017 01:39 PM

Ja tez chyba wiem o jakich mieszkaniach z rynku pierwotnego w Szczecinie mówicie. A jeśli chodzi o to, gdzie można znaleźć jakies info o nich, to znalazłem taki link: http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,nowe,szczecin.html. Mam nadzieje, ze okaze się przydatny. Swoja droga – bo ostatnio często przeglądam rozne oferty mieszkan na sprzedaż – to chciałbym się podzielić z wami taka refleksja, ze jest z czego wybierac. Ja co prawda raczej obstawiałem rynek wtorny, ale te, które sa na tej stronie prezentują się bardzo ciekawie…


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - nalesnik - 03-02-2017 03:36 PM

Ja tez początkowo myslalem o rynku wtornym, ale potem stwierdziłem, ze jeśli jednak ma to być docelowo inwestycja praktycznie na cale zycie, to lepiej dolozyc trochę i mieć nowe.


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - Nadawca - 03-02-2017 03:58 PM

To dobry tok myslenia.


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - nalesnik - 03-02-2017 06:50 PM

Ok, to dzięki za namiar na te mieszkania z rynku pierwotnego na terenie Szczecina. Poczytam zaraz jakie są duże i ile kosztują.


Mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie - SmakTruskawki - 03-02-2017 09:02 PM

Spoko:)