Zdrowe życie
Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Związki (/dzial-zwiazki)
+--- Wątek: Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty (/w-skuteczne-i-delikatne-leczenie-depresji-poporodowej-%E2%80%93-szukamy-specjalisty)



Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty - Nadawca - 03-24-2017 10:39 AM

Moja małżonka jest cztery miesiące po porodzie, nasza córeczka jest zdrowa i kochana ale niestety moja żona nie jest w stanie unieść ciężaru macierzyństwa. Dość szybko pojawiły się niepokojące zachowania i zdaniem ginekolog wszystko wskazuje na depresję poporodową. Czy miał ktoś taki problem i może polecić dobrego terapeutę?


Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty - HelenaK - 03-24-2017 11:17 AM

Cóż, to dotyka niemałego grona kobiet. A niestety wiele osób naprawdę lekceważy problem. To ogromny błąd bo nieleczona depresja po porodzie może doprowadzić do realnej tragedii. Zalecam poważnie potraktować sprawę.


Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty - Annie - 03-24-2017 01:07 PM

Mojej siostrze bardzo pomogli terapeuci z psychiatrzy.pl, nowocześnie prowadzony gabinet a w zasadzie to cały instytut z bardzo kompleksowym podejściem do pacjentów.


Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty - SuperKojot - 03-24-2017 01:29 PM

Czytałem na temat depresji poporodowej, trudny temat. Duży ciężar dla matki ale też dla jej partnera, dziecka i całego otoczenia. Ale jednak udaje się z tym skutecznie walczyć więc wierzę że Wam też się uda. Trzymam kciuki!


Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty - Biegły - 03-24-2017 02:55 PM

Powyżej koleżanka wspomniała o tym instytucie http://psychiatrzy.pl/leczenie-depresji-poporodowej/. Rzeczywiście zajmują się takimi przypadkami jak Twojej żony. Myślę że opłaca się z nimi skontaktować bo jeśli leczenie depresji poporodowej ogarniają tak dobrze jak inne tematy to powinno być wszystko ok.


Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty - Fontanna - 03-24-2017 04:46 PM

Rzeczywiście osoba prowadząca taką terapię musi wykazać się delikatnością. Matki z depresją są bardzo wrażliwe i przeżywają to wszystko co się dzieje. Nie jest to łatwe, przyglądałam się z bliska takiemu przypadkowi.


Skuteczne i delikatne leczenie depresji poporodowej – szukamy specjalisty - nalesnik - 03-24-2017 05:46 PM

Bardzo ważne jest też to żebyś jako mąż stanął na wysokości zadania i wspierał żonę psychicznie. Mniemam że terapeuta też o tym powie.