Zdrowe życie
Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? (/w-praca-w-holandii-przez-agencje-pracy-%E2%80%93-ktora-agencje-polecacie)



Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - SuperKojot - 06-01-2017 06:46 AM

Nauczony doświadczeniem staram się nigdy nie kupować niczego na ślepo :))) Tym razem dość nietypowo chce kupić, bo chciałbym po prostu wyjechać do pracy w Holandii, ale pracę chciałbym załatwaić za pośrednictwem agencji pracy. Jako, że jest ich na rynku bardzo dużo, to wolę sprawdzić wszystkie warunki w praktyce, żeby później nie było problemów. Więc jeśli macie jakiś dobry namiar na tką agencję to śmiało piszcie?


Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - SunnySunshine - 06-01-2017 08:27 AM

Normalnie to staram się nie odpowiadać na tego typu prośby, bo po prostu jak chcesz coś sprawdzić to sprawdź sam na sobie. Ale nie martw się w przypadkupracy takiej reguły nie warto stosować. Polecam i to bardzo usługi agencji Marvel, która na pewnop stanie na wysokości zadania. Mają oferty z różnych branż i wszystko jest odpowiednio przygotowane.


Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - Annie - 06-01-2017 09:20 AM

O zdecdowanie najlepsza agencja pracy z jaką miałam do czynienia, a miałam już dość sporo kontaktó tego typu. To co wyróżnia tą agencje to profesjonalnie przygotowana oferta pracy, któa pokrywa się po prostu z rzeczywistością. Jeśli coś jest na miejscu nie tak, jak to miało być w pierwotnej wersji to tylko i wyłącznie wyższe pensje :)))


Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - SuperKojot - 06-01-2017 12:00 PM

No jak ktoś jeszcze to potwierdzi, to pewnie i na tą agencję się zdecyduje...


Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - nalesnik - 06-01-2017 02:17 PM

No ja Cię mogę tylko i wyłącznie zachęcić :))) Zajrzyj tutaj marvelpc.pl/ i znajdziesz cały zakres działalności agnecji. Trzeba przyznać, że mają tak wiele firm, które potrzebują praciwników z Polski, to podjęli współpracę z najlepszymi. Jeśli interesuje Cię praca w Holandii przez agencję pracy, to tylko przez wspomnianą agencję.


Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - Scorpio - 06-01-2017 02:49 PM

Dobra agencja, a za taką ta powyżej może się uważać, zawsze załatwia za pracownika mnóśtwo formalności i to się właśnie liczy, bo sami po pierwszy nie mamy za bardzo wiedzy jak to załatwić, a po drugie często trzeba mieć na początek określoną sumę pieniędzy, jak to na przykład na początku przygodu z pracą za granicą.


Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - HelenaK - 06-01-2017 05:44 PM

No nic dodać nic ująć...


Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - mandarynka4 - 06-01-2017 06:24 PM

Dla mnie to akurat zarobki są njaważniejsze...jeśli są duże zarobki to praca też będzie fajna.


Praca w Holandii przez agencję pracy – którą agencję polecacie? - Fontanna - 06-01-2017 07:14 PM

Przy współpracy z agencją o której mówimy to na pewno tak będzie...