Zdrowe życie
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Forum (/dzial-forum)
+--- Dział: Sprawy techniczne (/dzial-sprawy-techniczne)
+--- Wątek: Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? (/w-tylna-belka-renault-megane-%E2%80%93-zaleta-czy-wada)



Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - Vitek - 06-16-2017 02:32 AM

Przymierzam się do zakupu nowego samochodu i zastanawiam się nad Renault… Niestety francuskie marki nie są mi obce i wiem, że tylne belki potrafią spędzać sen z powiek. Stąd pomysł na temat. Tylna belka to raczej zaleta czy wada samochodu? Często macie problemy? Jak radzicie sobie z obniżonym zawieszeniem?


Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - FranekSas - 06-16-2017 05:31 AM

Każde auto ma swoje plusy i minusy, co zrobisz… jak ci się podobaja francuskie marki to warto w nie inwestować, komfort i ten styl jazdy jest na pewno nie do porównania…


Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - LuizaZkanady - 06-16-2017 06:57 AM

Mam Renault Megane i powiem ci, że z tylną belką wcale nie jest tak źle. Zaczęła się odzywać dosyć długo po zakupie auta. Szybko zwróciłam uwagę na objawy i to chyba też ma znaczenie, bo gdybym jeździła dłużej to pewnie zniszczyłabym ją całkiem i musiałabym wymieniać. Ale coś mi stukało w tyle pojazdu i widziałam, że coś jest nie tak ze stabilnością jazdy. Zgłosilam się do warsztatu i zdecydowaliśmy się odesłac belkę do regeneracji. Poszło sprawnie i nawet nie tak drogo. Warto reagować w porę. Odesłałam belkę do nich: tylnabelkapolska.pl/cennik/renault/tylna-belka-renault-megane/, ale interesuje ich nie tylko tylna belka Renault Megane, też inne marki.


Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - Biegły - 06-16-2017 08:18 AM

No koleżanka ma rację, nie powinno się z tym za długo czekać, bo im dłużej jeździ się na takiej obniżonej belce, tym bardziej można sobie poniszczyć auto.;)


Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - LuizaZkanady - 06-16-2017 10:27 AM

I jest to trochę niebezpieczne w zasadzie.;p Ale nie ma co nikogo straszyć, naprawdę każdy samochód ma swoje zalety i wady.:)


Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - Vitek - 06-16-2017 12:08 PM

Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi i tę historię o belce… Myślę, że jednak zdecyduję się na Renault Megane, mimo wszystko za bardzo cenię sobie francuską jakość, by rezygnować.


Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - GorącaKamila - 06-16-2017 12:44 PM

Uwielbiam francuskie samochody, jeździ się nimi naprawdę wygodnie. Powiem szczerze, że jeszcze nie miałam problemów z tylną belką, a nawet jeśli to jeśli ktoś ją naprawi nie będę narzekać.:)


Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - FranekSas - 06-16-2017 02:03 PM

A jak młode masz auto??


Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada? - GorącaKamila - 06-16-2017 03:59 PM

Siedmioletnie, ale kupiłam je dwa lata temu. Nie wiem, być może poprzedni właściciel coś wymieniał? W każdym razie u mnie tył pojazdu jest bez żadnego zarzutu, wszystko ok.:)