Zdrowe życie
Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza? - Wersja do druku

+- Zdrowe życie (http://polonika.opole.pl)
+-- Dział: Lajf (/dzial-lajf)
+--- Dział: Praca (/dzial-praca)
+--- Wątek: Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza? (/w-gdzie-znajde-najlepszy-kurs-na-licencje-taksowkarza)Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza? - GorącaKamila - 06-19-2017 08:50 AM

Cześć! Szukam jakiejś dobrej i sprawdzonej szkoły czy czegoś takiego, gdzie mogę zrobić profesjonalny kurs żeby uzyskać licencje taksówkarza. Możecie mi coś polecić? Proszę tylko o sprawdzone namiary i o naprawdę dobre kursy, a nie jakieś tam byle co, co po znajomości się tylko załatwia. Zależy mi na dobrym przygotowaniu do pracy, bo jak widzicie jestem kobietą, a niestety kobiety często mają w tym zawodzie trudniej, bo mówi się, że to zawód dla facetów. Ja się z tym nie zgadzam i szukam sobie kursu, będę jeździć na taxie choćby nie wiem co! Przyda mi się w tym jednak wasza pomoc, więc byłoby super jakbyście mi coś podpowiedzieli, gdzie szukać dobrych kursów?


Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza? - LuizaZkanady - 06-19-2017 11:24 AM

A tam męski zawód, wcale nie! Ja zawsze wolę jeździć taksówką z kobietą, bo ładniej u niej pachnie w aucie, jest czysto i jakoś tak przyjemniej. Także popieram Twoje podejście, rob licencje i miej gdzieś, że to niby męski zawód!


Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza? - GorącaKamila - 06-19-2017 12:56 PM

Dzięki :) Taki mam właśnie zamiar, będę spełniać marzenie o super pracy i walczyć ze stereotypami!


Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza? - Ogorek - 06-19-2017 02:40 PM

No i świetnie, jak ktoś umie jeździć dobrze to nieważne czy kobieta czy facet, nadaje się na taksówkarza zawsze. A jeśli chodzi o kurs na licencje taxi, który warto polecić to możesz sobie zajrzeć tutaj: dobrykurstaxi.pl/jak-uzyskac-licencje-taxi/. To naprawdę super platforma szkoleniowa, na której możesz zrobić kurs na taksówkarza. Polecam Ci bardzo, ja też tam robiłem licencje.


Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza? - GorącaKamila - 06-19-2017 03:22 PM

O, dzięki. Jeżdżę bardzo dobrze, tak się nieskromnie pochwalę. Teraz jeszcze tylko kurs no i do roboty. Dzięki za polecenie raz jeszcze :)


Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza? - Ogorek - 06-19-2017 05:11 PM

Nie ma za co. I nie ma też co być skromnym na siłę, trzeba siebie doceniać i znać swoje mocne strony, hehe. Do zobaczenia w takim razie na drogach, już jako taksówkarze, bo mam nadzieję, że szybko się tam z tym wszystkim uwiniesz.


Gdzie znajdę najlepszy kurs na licencje taksówkarza? - GorącaKamila - 06-19-2017 06:09 PM

Też mam taką nadzieję, że szybko mi pójdzie i już niedługo zacznę jeździć. Do zobaczenia na drodze, heeh!