Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wymagania w pracy za granicą

03-05-2016, 03:11 PM
Post: #1
Wymagania w pracy za granicą
Hej. Powiedzcie mi proszę czy pracodawcy w krajach anglojęzycznych (chodzi mi głównie o Wielką Brytanię) mają wysokie wymagania co do rekrutowanych pracowników?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2016, 04:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-29-2017 06:10 PM przez calivita.)
Post: #2
Wymagania w pracy za granicą
Wszystko zależy w jakiej branży chcesz pracować. Podobnie jest jak w Polsce tylko, że za granicą dochodzi jeszcze znajomość języka obcego. Przy przysłowiowym zmywaku raczej język angielski nie jest Ci potrzebny. No chyba, żeby sobie pogadać, ale większość pracodawców na tym stanowisku nie wymaga znajomości angielskiego. Co innego w bankach, urzędach, dużych spółkach i na wyższych stanowiskach. Tu trzeba się wykazać. Sam pracuję w dużym korpo i tu prócz znajomości języka angielskiego na zaawansowanym poziomie i certyfikatu CAE, wymagali ode mnie zdobycia bym zdał egzaminy i przedstawił im certyfikaty BULATS co zrobiłem niemal od ręki bo w UK i w przeciągu 2 miesięcy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2016, 06:51 PM
Post: #3
Wymagania w pracy za granicą
Uuu, to grubo. Będę chciał pracować przy koszeniu trawników i ogólnej pielęgnacji ogrodów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-05-2016, 08:57 PM
Post: #4
Wymagania w pracy za granicą
Na najniższym szczeblu kariery nie sądzę aby wymagali od Ciebie jakiegoś poziomu języka obcego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS