Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?

06-16-2017, 02:32 AM
Post: #1
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
Przymierzam się do zakupu nowego samochodu i zastanawiam się nad Renault… Niestety francuskie marki nie są mi obce i wiem, że tylne belki potrafią spędzać sen z powiek. Stąd pomysł na temat. Tylna belka to raczej zaleta czy wada samochodu? Często macie problemy? Jak radzicie sobie z obniżonym zawieszeniem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2017, 05:31 AM
Post: #2
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
Każde auto ma swoje plusy i minusy, co zrobisz… jak ci się podobaja francuskie marki to warto w nie inwestować, komfort i ten styl jazdy jest na pewno nie do porównania…
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2017, 06:57 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2018 12:05 AM przez calivita.)
Post: #3
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
Mam Renault Megane i powiem ci, że z tylną belką wcale nie jest tak źle. Zaczęła się odzywać dosyć długo po zakupie auta. Szybko zwróciłam uwagę na objawy i to chyba też ma znaczenie, bo gdybym jeździła dłużej to pewnie zniszczyłabym ją całkiem i musiałabym wymieniać. Ale coś mi stukało w tyle pojazdu i widziałam, że coś jest nie tak ze stabilnością jazdy. Zgłosilam się do warsztatu i zdecydowaliśmy się odesłac belkę do regeneracji. Poszło sprawnie i nawet nie tak drogo. Warto reagować w porę. Odesłałam belkę do nich: tylnabelkapolska.pl/cennik/renault/tylna-belka-renault-megane/, ale interesuje ich nie tylko tylna belka Renault Megane, też inne marki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2017, 08:18 AM
Post: #4
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
No koleżanka ma rację, nie powinno się z tym za długo czekać, bo im dłużej jeździ się na takiej obniżonej belce, tym bardziej można sobie poniszczyć auto.;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2017, 10:27 AM
Post: #5
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
I jest to trochę niebezpieczne w zasadzie.;p Ale nie ma co nikogo straszyć, naprawdę każdy samochód ma swoje zalety i wady.:)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2017, 12:08 PM
Post: #6
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
Dziękuję wam bardzo za odpowiedzi i tę historię o belce… Myślę, że jednak zdecyduję się na Renault Megane, mimo wszystko za bardzo cenię sobie francuską jakość, by rezygnować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2017, 12:44 PM
Post: #7
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
Uwielbiam francuskie samochody, jeździ się nimi naprawdę wygodnie. Powiem szczerze, że jeszcze nie miałam problemów z tylną belką, a nawet jeśli to jeśli ktoś ją naprawi nie będę narzekać.:)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2017, 02:03 PM
Post: #8
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
A jak młode masz auto??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2017, 03:59 PM
Post: #9
Tylna belka Renault Megane – zaleta czy wada?
Siedmioletnie, ale kupiłam je dwa lata temu. Nie wiem, być może poprzedni właściciel coś wymieniał? W każdym razie u mnie tył pojazdu jest bez żadnego zarzutu, wszystko ok.:)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS