Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.

02-06-2017, 09:05 AM
Post: #1
Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.
Dzień dobry. Do zakładu produkującego panele i inne elementy podłóg drewnianych, w którym pracuję, szukamy jakiejś skutecznej maszyny do obróbki drewna, najlepiej z taśmą ścierną. Wysłaliśmy już kilka zapytań, ale mówiąc delikatnie, otrzymane oferty raczej nas nie przekonują. Ale może ktoś z Was zna jakiś dobry sklep oferujący taki sprzęt i mógłby coś polecić. Z góry dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2017, 12:00 PM
Post: #2
Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.
Dzień dobry. Rozumiem, że te maszyny do wysokiego połysku to w Waszym przypadku głównie różnego rodzaju szlifierki, ewentualnie jakieś maszyny polerskie. Jeśli tak, to może rozważcie sprowadzenie ich z zagranicy, bezpośrednio od producentów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2017, 12:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 10:36 PM przez calivita.)
Post: #3
Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.
A ja mam alternatywę, i to całkiem ciekawą. Nie wiem, czy ktoś z was zna ten sklep: mtm-maszyny.pl/pl/245-technologia-wysokiego-polysku, ale naprawdę warto zwrócić na nich uwagę. Jak widać, oferują przeróżne maszyny do wysokiego połysku, również te od najlepszych zagranicznych producentów. Wielką zaletą jest także to, że można u nich zakupić sprawdzone maszyny używane. Wiem, bo sam wyposażyłem swoją stolarnię w kilka egzemplarzy. :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2017, 01:39 PM
Post: #4
Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.
Nie wiem, czy ryzykowałbym zakup maszyn używanych. A jeśli coś będzie nie do końca sprawne i przełoży się na jakość wykonania produktów?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2017, 03:04 PM
Post: #5
Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.
Doskonale zdaję sobie sprawę z ryzyka. Ale przed transakcją wszystko zostało dokładnie sprawdzone. To nie jest zakup od jakiegoś anonimowego gostka na znanym portalu aukcyjnym. ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2017, 05:07 PM
Post: #6
Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.
Bardzo dziękuję. Oferta jest naprawdę interesująca - szeroki wybór, możliwość zakupu sprzętu używanego... Mam tylko pytanie o to, jak jest u nich z serwisem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2017, 05:31 PM
Post: #7
Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.
Serwis działa bardzo dobrze. Najpierw trzeba zgłosić awarię, podać dokładne dane maszyny, a później chwileczkę zaczekać, by dowiedzieć się co dalej. Jeśli chodzi o ich mechaników, to są naprawdę dobrzy - szybcy i skuteczni. Mieliśmy jedną awarię maszyny (przed moje niedopatrzenie), ale doskonale się z tym uporali.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-06-2017, 07:10 PM
Post: #8
Czy znacie jakiś sklep posiadający w asortymencie maszyny do wysokiego połysku? Branża stolarska.
No to ślicznie dziękuję. Myślę, że ich oferta zainteresuje nasz zarząd, bo wygląda to naprawdę nieźle. Ale co oni wybiorą, to już nie wiem. Niemniej dzięki jeszcze raz. :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | My forum | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS